پرش لینک ها

با کشف 229 مزرعه استخراج رمز ارز غیرمجاز، شبکه برق پایتخت پاکسازی شد

با تلاش بازرسان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ و با کشف 229 مزرعه استخراج رمز ارز غیرمجاز در سال 1400،شبکه برق پایتخت پاکسازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق تهران بزرگ ،کاظم دهقانپور مدیر حراست و امور محرمانه این شرکت با اعلام این خبر گفت: مبارزه با پدیده فرصت طلبانه استخراج غیرقانونی رمزارز، امسال درپایتخت با شدت بیشتری پیگیری خواهد شد و با دارندگان ماینرهای غیرمجاز براساس قانون، برخورد قاطع خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته از 229 مزرعه غیرمجاز استخراج رمزارز؛ 8786 ماینر با همکاری مراجع قضایی و انتظامی در نقاط مختلف شهر تهران کشف، ضبط و تحویل مقامات شده است، اشاره کرد : برآورد مقدار انرژی مصرف شده توسط این دستگاهها، بیش از 10 میلیون کیلووات ساعت بوده است.

وی همچنین تاکید کرد: دستگاه های رمز ارز غیرمجاز از طریق تلاشهای مستمرکارکنان دفتر حراست و امور محرمانه و کارشناسان مناطق 22 گانه برق در سطح پایتخت شناسایی و کشف و جمع آوری شده است.

ناپایداری شبکه ، نوسانات برق ، آسیب دیدگی تجهیزات برقی، افزایش نرخ تلفات انرژی و خسارت به بیت المال را می توان مهمترین پیامدهای استفاده از رمزارزهای غیرمجاز برشمرد.

پیام بگذارید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.